KONST / Litografier / Färglitografi 13486505
nr 1348 6505
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, 2 st, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, 250-upplaga. Motivet: 30x20 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:02:44
300 kr
350 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist